Haber

Bursa’da Kötü Koku İhbarı Üzerine Bir Kamyonun Çöpü Evden Çıkarıldı

BURSA’da kötü koku ihbarı üzerine 2 katlı evden tır dolusu çöp kaldırıldı. Bu sırada Merda Aydınoğlu (60) “Her şeyimi alıyorsunuz, eşyalarımı kamyondan çıkarın” diyerek ekiplere tepki göstererek kamyonun peşine düştü.

Osmangazi ilçesi Tayakadin Mahallesi 11. Sokak’ta hasta eşi Muharrem (70) ve kızı Sevda (32) ile birlikte yaşayan Merda Aydınoğlu’nun (60) komşuları, 2 katlı evden kötü koku geldiğini fark ederek durumu polise bildirdi. polis. İhbar üzerine eve giden polis ekipleri, evde çok sayıda kedi ve kilolarca çöpün bulunduğunu gördü. Durumun polise bildirilmesi üzerine Bursa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ve Osmangazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri eve yönlendirildi.

ET ÇÜRÜK

Ekipler evde inceleme yaparak çöp poşetleri içerisinde istiflenmiş çok sayıda kumaş, tencere ve konserve gıda bulunduğunu belirledi. Aydınoğlu’nun evde ve sokakta baktığı kediler için haşladığı kemik suyu ve etlerin çürümesi nedeniyle yoğun bir koku oluştuğu ve çöplerin ortasına masa kurulduğu görüldü. İzin alınmasının ardından temizlik ekipleri 1 kamyon çöpü evden çıkardı.

‘SEN HER ŞEYİNİ ORAYA ATTIĞINIZ’

Bu sırada grupları engellemek isteyen Merda Aydınoğlu, “Kızımın çeyizini, tencerelerini alıyorsunuz. Bu mümkün değil. Her şeyi atıyorsunuz, istemiyorum. Evimde hiçbir eşya bırakmadınız, siz” dedi. Evime zorla girilemiyor. Kendi eski kıyafetlerimi giyiyorum, başkalarının kıyafetlerini ne yapayım? Her şeyi alıyorsunuz, eşyalarımı kamyondan çıkarın.” diyerek tepki gösterdi. Aydınoğlu daha sonra kamyonun peşine düştü. Çöplerin boşaltılmasının ardından ev dezenfekte edilerek temizlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu