Teknoloji

World of Tanks Rastgele Etkinlikler Özelliği Kazanacak

Oyun dünyasının en çok oynanan oyunları arasında yer almaktadır. World of Tanks Rastgele Etkinlikler özelliği kazanacak. 1.23 versiyon güncellemesiyle eklenecek özelliğin detayları haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  Büyük World of Warships İndirimleri Geliyor


World of Tanks Rastgele Etkinlikler Özelliğiyle Genişleyecek!

World of Tanks ekibi, Rastgele Etkinlikler adı verilen yeni bir oynanış özelliğini sunmaktan mutluluk duyuyor. Yeni özellik, oyunun savaş alanlarının gelişiminde önemli bir kilometre taşını temsil ediyor. Rastgele Etkinlikler, dört haritanın belirlenmiş alanlarında, belirli olasılıklar etrafında gerçekleşen bir dizi dinamik etkinliktir. Haritalar: Himmelsdorf, Ruinberg, Prokhorovka ve Sadık Liman. Etkinlik alanları kırmızı dumanla işaretlenir ve oyuncular bu uca yaklaşırken veya geçerken uyarılır. Tankerlerin olay yerinde dikkatli olması gerekiyor, aksi takdirde düşen büyük moloz parçaları araçlarına zarar verebilir.

Her etkinlik, ilgili haritanın konumunu büyük ölçüde değiştirerek oyunculara yeni taktiksel fırsatlar sunuyor. Bu dönüşüm araçlar için yeni yollar açıyor, yeni hendekler yaratıyor ve benzersiz atış pozisyonları sunuyor. Sonuç olarak, oyuncular kendilerini tetikte tutacak daha fazla aksiyon dolu ve dinamik oyunlara sahip olacak, oyun deneyimi ise görsel olarak gelişerek ortamı daha da sürükleyici hale getirecek.

Etkinlik türleri haritaya bağlı olarak değişecektir:

  • Safe Harbor haritasında, bir uçak koruganın çatısına çarparak yapının çökmesine ve korugan ile liman arasında ek hendekler oluşmasına neden oluyor.
  • Himmelsdorf’taki tren istasyonundan ayrılan bir lokomotife hava saldırısı düzenlendi. Buraya dağılmış tren vagonları uygun bir koruma sağlıyor. Düşen bir zeplin aynı zamanda merkezi meydanı ve “tank vadisini” dönüştürerek zirveden ağır tank mevzilerine doğru bir iniş yaratır.
  • Prokhorovka haritasında uçaklar vadiye çarparak bazı çalıları yakıyor ve yeni hendekler oluşturuyor.
  • Ruinberg hava saldırısına uğrar. Bunun sonucunda kent içindeki merkezi bloklardan ek bir geçit oluşturularak yeni bir saldırı sınırı oluşturuluyor.

Rastgele Etkinlikler, gelecek 1.23 Güncellemesiyle birlikte ortaya çıkacak.

Yeni özellik hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu