Haber

Ramazan Baştuğ ve Ersel Tekal’dan büyük başarı

Adana’da gerçekleştirilen 450 atletin gayret ettiği Türkiye Kros Şampiyonasında yarışan sportmenler başarılarıyla göz doldurdu.

Şampiyonada büyük erkekler kategorisinde yarışan Kayserili sportmenler olimpik takım atletlerinden Ramazan Baştuğ büyük erkekler kategorisinde şampiyon olurken, bir öbür olimpik takım sportmeni Ersin Tekal büyük erkekler kategorisinde ikinci oldu. U23 Erkekler kategorisinde yarışan Ahmet Memnun üçüncü, U18 Bayanlar kategorisinde koşan Döndü Kübra Boyraz ise ikinci oldu. Bu sonuçlarla büyük erkekler kategorisinde yarışan atletlerden Ramazan Baştuğ ve Ersin Tekal antrenörleri Kemal Koyuncu ile birlikte 11 Aralık’ta 2022 tarihinde İtalya’nın Torino kentinde yapılacak olan Avrupa Kros Şampiyonasında ülkemizi ve Kayseri’yi temsil edecekler.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, sporcuları ve antrenörleri Kemal Koyuncu’yu tebrik ederek, katılacakları Avrupa Şampiyonasında ülkemizi muvaffakiyetle temsil edeceklerine inandığını belirterek, muvaffakiyet temennisinde bulundu. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu