Haber

Hakan Çalhanoğlu ve Cengiz Ünder Milli Takım’da aday kadrodan çıkarıldı

Milli Takımın Almanya ve Galler ile oynayacağı maçlarda Hakan Çalhanoğlu ve Cengiz Ünder kadroda yer almayacak. TFF’den yapılan açıklamada, Ünder’in daha önceki planlama kapsamında aday takımdan çıkarıldığı, Çalhanoğlu’nun ise üst solunum yolu enfeksiyonu ve hamile eşinin doğumunun yaklaşması nedeniyle aday takımdan çıkarıldığı belirtildi.

TFF’den yapılan açıklama şu şekilde:

“CENGİZ PLANLAMA KAPSAMINDAN ÇIKTI”

18 Kasım’da Almanya ile oynayacağı özel deplasman maçı için bugün Berlin’e gidecek olan Milli Takımımızın aday kadrosunda değişiklik yapıldı. Milli futbolcularımızdan Cengiz Ünder, Almanya ve Galler maçları için İstanbul’da 4 günlük kamp yapan Milli Takımımızın aday takımına, milli futbolcumuzun antrenman yöntemlerini ve futbol felsefesini bizzat deneyimlemek amacıyla davet edildi. Yeni teknik heyetimiz ve takım arkadaşlarıyla birlikte çalışacak. Berlin’e gitmeden önce kamp kadrosundan ayrıldı.

“ÇALHANOĞLU’NUN EŞİ DOĞUM OLACAK”

Takım kaptanımız Hakan Çalhanoğlu, üst solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle Milli Takımımızın dün ve bugünkü idmanına katılamadı. Sağlık durumunun yanı sıra bebek bekleyen eşinin doğumunun da çok yaklaştığı bilgisi verilen milli oyuncumuz, teknik heyetimiz kararıyla dikkate alınarak aday kadromuzdan çıkarıldı. Milli Takım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu