Ekonomi

ShiftPixy eski CFO Patrice Launay’ı finansın başına atadı

Bir işgücü yönetimi hizmet sağlayıcısı olan ShiftPixy, Inc. (NASDAQ:PIXY), yönetici ekibinde yaptığı son değişiklikle Patrice Launay’ı derhal geçerli olmak üzere Finans Direktörü olarak yeniden atadı. Bu duyuru, şirketin 6 Mart 2024 tarihinde Douglas Beck’in CFO pozisyonundan ve Amanda Murphy’nin Operasyon Direktörü olarak görevine son vermesinin ardından geldi.

48 yaşındaki Patrice Launay, daha önce Ocak 2018’den Temmuz 2019’a kadar ShiftPixy’nin CFO’su olarak görev yaptığı için aşina olduğu bir role geri dönüyor. Launay, raporlama yükümlülükleri, teknik muhasebe ve yeni muhasebe standartlarının uygulanmasına yardımcı olduğu çeşitli orta ölçekli ve büyük halka açık şirketler için mali danışman olarak görev yaptıktan sonra geri döndü.

Launay’ın finansal yönetim ve denetim alanındaki kapsamlı deneyiminin ShiftPixy için değerli bir varlık olması bekleniyor. Launay, danışmanlık görevinden önce BDO Avustralya’da denetim müdürü ve Orange County, Kaliforniya’da BDO USA LLP’de denetim kıdemlisi olarak çalıştı. Launay’ın geçmişinde ayrıca Kaliforniya Long Beach Şehri Şehir Denetçiliği Ofisi’nde denetim müdürlüğü ve Fransa’da Groupe Roullier’de mali kontrolörlük görevleri de bulunmaktadır.

Launay’ın akademik referansları arasında Fransa’daki Tours İşletme Okulu’ndan Finans ve Muhasebe alanında yüksek lisans derecesi ve Rutgers Üniversitesi’nin MBA programından tamamlanmış dersler bulunmaktadır. Bazıları şu anda aktif olmasa da, Kaliforniya Sertifikalı Kamu Muhasebecisi, Sertifikalı Suistimal İnceleme lisansı ve Seri 65 menkul kıymetler lisansı da dahil olmak üzere çeşitli profesyonel sertifikalara sahiptir.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu