Haber

Emekli ABD’li albay uyardı: Ortadoğu’da İsrail’i yok etme kapasitesine sahip tek kişi Erdoğan’dır

Emekli ABD Ordusu Albayı ve askeri analist Douglas Macgregor, sosyal medya paylaşımında “Dikkatli olun” uyarısında bulunarak, “Ortadoğu’da İsrail’i yok etme kapasitesine sahip tek kişi Erdoğan’dır” dedi. Formda bir açıklama yaptı.

Yıllarca ABD ordusunda görev yapan emekli Albay Macgregor, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Macgregor, paylaşımında şunları söyledi: “Türk askeri Gazze’de mutlaka savaşacak. Erdoğan zamanlama konusunda çok hassas. Ülkesini harekete geçirecek. Bu olacak, bunu inkar etmek hata olur. Erdoğan Ortadoğu’daki tek kişidir.” İsrail’i yok etme kapasitesine sahip, dikkatlidir.” ol!” ifadesine yer verdi.

“ERDOĞAN’I CİDDİ ALMAMAK HATA”

Macgregor’un gönderisi hızla heyecan yaratırken, hemen ardından ikinci gönderi geldi. Macgregor, diğer paylaşımında ise “Erdoğan’ı ciddiye almamak hatadır. Türkler yüzlerce yıldır Filistin’de! Ortadoğu’da bir zamanlar Arap dünyasının büyük bir kısmını kontrol eden Türk İmparatorluğu! İnsanlar bunu unutuyor” dedi. Türkiye açısından bakıldığında Yahudiler İslam topraklarındadır.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu