Yaşam

Bu Cihana’nın Cezayir’ine Yakışmam Oktay Kaynarca’nın 8 Milyonluk Arabasının Sırrı Ortaya Çıktı

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’nın son dönemde gündeme gelmesinin en büyük sebeplerinden biri de 8 milyonluk arabası oldu. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde başrol oynayan Kaynarca’nın yabancı bir yapımdan teklif aldığı ve BBCS’den ayrılacağı konuşulmuştu. Ardından 8 milyona özel tasarım bir araç aldığı derginin gündemine bomba gibi düştü. Peki Oktay Kaynarca’nın 8 milyonluk arabasının sırrı ne?

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/magazi…

Son dönemde yapımcılığını da üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam’ın başrolünü mafya dizisi ile özdeşleştirdiğimiz ünlü oyuncu Oktay Kaynarca üstleniyor.

Daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle reytingleri alt üst eden Kaynarca, kanal ve yapım anlaşmazlığı sonucu dizinin iptal edilmesinin ardından vakit kaybetmeden yeni diziyle anlaştı.

Cezayirli Türk karaktere hayat veren ünlü oyuncu, geçtiğimiz haftalarda diziden ayrılacağı argümanlarıyla gündeme gelmişti.

Dizinin hem yapımcısı, hem senaryo grubunun başında hem de başrolünde yer alan Kaynarca’ya yurt dışından büyük bir proje teklifi geldiği ve Ben Bu Cihana Sığmazam’dan ayrılacağı konuşulmuştu. Hatta bu iddiaların ortalıkta dolaşmaya başladığı dönemlerde senaryoda çekilen Cezayirli karakterin kafası epey karışmıştı.

Seriye kaldığı yerden devam eden Oktay Kaynarca, bu kez BMW’nin bu yıl satışa sunduğu i7 modelini satın aldığı konusuyla gündeme geldi.

Elektriklisiyle dikkat çeken lüks aracıyla tanınan Kaynarca, ‘çevre dostu araca geçti’ manşetleriyle magazin gündemine düştü. Yine söylenenlere göre söz konusu aracın en dikkat çekici yönlerinden biri de Swarovski kristal detaylarla süslenmiş benzersiz bir tasarıma sahip olmasıydı.

Söz konusu aracın fiyatı çıldırmıştı. Çünkü Kaynarca’nın bu aracı tam 8 milyon TL’ye aldığı söyleniyor.

BMW’nin en pahalı modellerinden biri olan bu aracı satın alan Kaynarca’nın araba ilgisi düşünüldüğünde bu duruma kimse şaşırmadı. Antika arabalardan lüks arabalara kadar pek çok farklı arabası olduğu bilinen bir gerçek.

Magazin gündemine bomba gibi düşen bu haberin ardından Kaynarca, tezler büyümeden bahse son vermek istedi.

Haberde kendisi için alındığı söylenen 8 milyonluk aracın aslında alınıp kiralanmadığına değinildi. Hoş Adamlar Medya’dan yapılan açıklamada bunun kişisel bir araç olmadığı, dizinin seti için kiralanmış bir araç olduğu da vurgulandı.

“Söz konusu araç, proje tasarımında ve genel hikayede imzası bulunan Cezayir asıllı Türk karakterini canlandırdığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi için kiralanmıştır. Kiralanan araç firmaya ait olacaktır. projelerde kullanılır.”

Böylece Oktay Kaynarca’nın 8 milyon TL’lik aracının sırrı da ortaya çıktı.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu arabanın dizi setinde kullanılması için ne kadar kira ödenmiştir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu